06/05/2019

Curaçao

Kooyman Head Office

Department: Logistiek

Wegens uitbreiding binnen ons team zijn wij op zoek naar een gemotiveerde en ervaren Manager Logistics met een no-nonsense persoonlijkheid.

Bent u toe aan een volgende stap als Manager Logistics? Hebt u bewezen ervaring met eiland logistiek? Bent u sterk in organiseren en coördineren én hebt u een sterke eigen visie op alles wat met logistiek en Supply Chain management te maken heeft? Reageer dan snel!

 

Belangrijkste taken en verantwoordelijkheden:

Als Manager Logistics bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele aansturing van een groot deel van de afdeling logistiek. U bent een ervaren manager en wordt enthousiast van de dynamiek en complexiteit die komt kijken bij eiland logistiek. U bent goed op de hoogte van de recente ontwikkelingen binnen het gebied van Supply Chain management (digitalisering/ blokchain technologie) en bent enthousiast om de logistieke afdeling van een grote DIY-retailer te komen versterken.

 

Functie eisen:

 • U beschikt over minimaal een afgeronde hbo-opleiding bedrijfskunde, logistiek of een soortgelijke richting
 • U heeft vaktechnische kennis van en relevante ervaring met logistieke processen van het plaatsen van orders tot en met goederenontvangst waaronder douane, lokale afhandeling, lucht en zeevracht, kostprijscalculatie, claims, etc.
 • U bent toe aan een 2e of 3e stap in uw carrière
 • U beschikt over aantoonbare leidinggevende ervaring aan grotere groepen medewerkers
 • U heeft bij voorkeur ervaring in de samenwerking met zowel interne als externe stakeholders
 • U beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in Engels, Nederlands en bij voorkeur Papiamentu
 • U bent een resultaatgerichte, stressbestendige zelfstarter met een hands-on mentaliteit
 • U bent zeer planmatig in uw werkzaamheden en kunt tegelijkertijd op verschillende niveaus (strategisch, tactisch, operationeel) denken en handelen
 • U bent op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen in de markt op het gebied van logistiek en Supply Chain management
 • U bent accountable en in staat de logistieke processen op een hoger niveau te brengen
 • U bent in staat om te reizen indien nodig

 

Wilt u ook deel uitmaken van ons team, solliciteer dan voor 28 februari 2019 online via onze website: www.kooymanbv.com/jobs/. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met onze Senior Manager Logistics, Dhr. Van Lavieren, op telefoonnummer +5999 4613333.

 

Wij willen u erop attent maken dat wij alleen reageren op serieuze gegadigden die voldoen aan de gevraagde kwalificaties. Alle sollicitaties zullen vertrouwelijk worden behandeld!

Apply now

Apply now for this vacancy
Upload cv